ANDKER CONSULT OÜ
Sinu usaldusväärne partner finantsküsimustes
OÜ Andker Consult on 2011.aastal tegevust alustanud firma, mis tegutseb raamatupidamisteenuse, äriplaanide koostamise ja finantsnõustamise alal.

Tänu ettevõtluse alustamise toetusele on soetatud kvaliteetse teenuse osutamiseks vajalikud põhivahendid ning tarkvara. Raamatupidamisteenuse osutamisel kasutame Intellisoft OÜ majandustarkvara Profit, kus lisaks tavapärastele ettevõtluse moodulitele on ka korteriühistu moodul üüriarvete koostamiseks. Oma tegevuses juhindub ettevõte eelkõige kliendi huvidest ja poolte vahel kokku lepitud tingimustest. Tagatud on kliendi äriinfo konfidentsiaalsus.


Osaühing aitab oma kliente/ koostööpartnereid raamatupidamise korraldamisel, äri laiendamisel ja/ või pangast laenu taotlemisel äriplaani koostamisega ning igapäevase tegevuse raames finantsnõustamisega (maksukonsultatsioon, ettevõtte krediidipoliitika väljatöötamine ostjate laekumata arvete kogumise efektiivsuse tõstmisel, jms).

Osaühingu tegevjuht on Kersti Kaaver CV, CV_eng, CV_rus, töötanud pikemat aega panganduses erinevatel ametikohtadel. Lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureusekraadiga 1996.aastal ning hetkel õpib samas magistriõppes, uurimisvaldkonnaks eelarve pikaajaline jätkusuutlikkus.

Kontakt
Ettevõtte asutamisest

Copyright © 2015 by
"Andker Consult OÜ"
All Rights reserved
Tsitaat